Zakończyliśmy akcję doręczania kartek okolicznościowych z postacią Michała Drzymały. Łącznie rozdaliśmy 1000 kartek, które – za pośrednictwem Poczty Polskiej – trafiły do domostw mieszkańców Rakoniewic i Drzymałowa.

Ponad 100 kartek – o czym już wspominaliśmy na naszej stronie fejsbukowej – przekazaliśmy stowarzyszeniu UKS Smoki. Posłużyły one jako dodatek do pakietów startowych podczas zawodów w taekwondo olimpijski, które odbyły się 10 czerwca br. na hali sportowej w Rakoniewicach.

Kartka okolicznościowa została wydana z okazji 160 rocznicy urodzin i 80 rocznicy śmierci Michała Drzymały, które przypadają właśnie w tym roku.

Kartka okolicznościowa z Drzymałą - awers

Warto przypomnieć, że współorganizatorem naszej akcji było Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim. W tym miejscu dziękujemy Panu Mariuszowi Zgaińskiemu – Staroście Grodziskiemu i Pani Dorocie Jaśkowiak – Przewodniczącej Rady Powiatu Grodziskiego za wsparcie naszych działań.

Na zakończenie mały komunikat!!! Jeśli są osoby, które nie otrzymały naszej kartki, a które chciałyby wejść w jej posiadanie to prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej poczta@tmzrce.pl

Wersję elektroniczną kartki można pobrać tutaj »